Založ si blog

SaS, Sulík, Nicholsonová, Blahová a ďalší, stále dokola samé hlúposti.

Politická strana SaS sa dostala v šúčastnej dobe do takej situácie, že bude mať vážny problém sa dostať do parlamentu vo voľbách v roku 2020. V predchádzajúcich predvolebných prieskumoch sa SaS dostala na hranicu zvoliteľnosti, resp. tesne nad 5 % a začal problém. Hľadal sa vinník. Kiššová sa nechala počuť, že niečo s tým musia urobiť , vážne sa zamyslieť ap. Začal im vadiť Galko . Blahová a ďalší. Skončilo to tak, že s poslaneckého klubu odišlo 9 poslancom SaS. Nenávisť Blahovej voči Nicholsonovej zašla tak ďaleko, že jej napísala správu, keď bola vylúčená zo štruktúr opozičnej strany Sas : „ Si veľmi hnusné stvorenie, už dávno som Ti to chcela povedať“.

V tomto duchu pokračovali aj cez FB a média, kde si vzájomne odkazovali z ich vzájomných rozhovorov ap.

Celkovo 9 poslancov z SaS odišlo zo strany aj z poslaneckého klubu , ktorí ešte nevedia, čo bude ďalej, ale podľa predbežných vyjadrení poslankyne Kiššovej / Blahovej/, asi založia vlastný poslanecký klub a chcú kandidovať v nachádzajúcich voľbách.

Vážení poslanci: Jana Kiššová, Ľubomír Galko, Natália Blahová, Renáta Kaščáková, Jozef Rajtár, Miroslav Ivan, Vladimír Sloboda, Radoslav Pavelka a Jakub Nedoba,Vy všetci Ste boli zvolení v

predchádzajúcich voľbách za stranu SaS a keď Ste sa rozhodli odísť z tejto strany a z poslaneckého klubu SaS, mali by Ste všetci odísť z parlamentu, pretože Vy nemáte morálne pravo vykonávať naďalej poslanecký mandát. Nie Ste v SaS a odišli Ste z poslaneckého klubu SaS, za ktorú Ste boli zvolení do parlamentu, tak v parlamente nemáte čo robiť. Tak by to malo byť. Ale zákon je na Vašej strane a boli Ste riadne zvolení. Voliči v nasledujúcich voľbách, by mali na túto skutočnosť myslieť a dobre si rozmyslieť, komu dajú svoj hlas. Už teraz, Vám všetkým ten hlas nepatrí.

To isté sj poslanci za stranu SIEŤ. Strana rýchlo zanikla a poslanci zostali v parlamente !!!???

Ctená pani poslankyňa Blahová, stále si myslíte, že tradičná rodina neexistuje?

Ako FB manipuluje naše profily.

10.11.2019

Tento fenomén, ktorý využívajú takmer všeci ľudia, nás natoľko ovládol, že ho používame každý deň a každú voľnú chvíľu, ktorú máme. Ráno vstaneme, rýchlo sa pozrieme do svojho viac »

Elektronické zdravotníctvo na Slovensku – krátky doplnok

23.09.2019

v mojom článku o elektronickom zdravotníctve na Slovensku, som sa snažila vniesť do povedomia, vyjadriť svoj názor a upriamiť pozornost, na elektronické zdravotníctvo , jeho úskalie a o možnosti viac »

Elektronické zdravotníctvo na Slovensku

09.09.2019

Väčšina pacientov na Slovensku vie, / aspoň si to myslím / , čo to je elektronické zdravotníctvo, ako sa používa a čo to „prináša“ pacientovi. Podľa portálu ezdravie ,sa už predpísalo viac »

Jemen /

Pri dopravnej nehode na juhovýchode Iránu zahynulo 28 Afgancov

14.11.2019 19:25

Irán má celosvetovo jednu z najhorších bilancií bezpečnosti na cestách.

Moldavsko / Igor Dodon / Maia Sanduová /

Moldavský krok od Európy

14.11.2019 19:15

Päťmesačný experiment, počas ktorého sa zdalo, že najrozkradnutejšia krajina Európy namiesto geopolitického smerovania začne riešiť svoj najvážnejší problém - korupciu, sa skončil.

Aktuálna informácia, horúca novinka, práve sa stalo, PRAVDA

Indonéziu zasiahlo silné zemetrasenie, vydali výstrahu pred cunami

14.11.2019 18:12

Podľa údajov indonézskeho geofyzikálneho ústavu dosiahli otrasy magnitúdu 7,4, zatiaľ čo americká geologická služba USGS, ktorá monitoruje seizmickú aktivitu vo svete, ju vyčíslila na 7,1.

Partizánske, erb

V Partizánskom majú nového investora, na Slovensku už je

14.11.2019 18:02

Do Partizánskeho mieri investor. Americká spoločnosť Medline, ktorá sa zaoberá výrobou a distribúciou zdravotníckych pomôcok, tam plánuje zamestnať 300 ľudí.

silvia01

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 6
Celková čítanosť: 12370x
Priemerná čítanosť článkov: 2062x

Autor blogu

Kategórie